1.6.16 | גל״צ - יואב קוטנר

״פשוט אלבום קסום. משהו שבטח ייזכרו בו הרבה בימי זיכרון וכולי אבל הוא מתאים לתמיד״

תמלול מתוך התכנית ״בילוי היום״ עם יואב קוטנר:

היום אני רוצה להמליץ על אלבום שנראה לי שהוא יהיה מאוד מאוד לא מוכר לרוב המאזינים שלנו, כיוון שזה לא כמקובל מישהו שאנחנו מכירים מתחום המוסיקה והוציא כבר כמה וכמה אלבומים אלא שם ממש חדש.

קוראים לה הילה כהן אלעזר, היא לא זמרת מקצועית אלא אחת שעושה את זה כתחביב, היא בכלל פסיכולוגית במקצועה. והיא הבת של דדו, הרמטכ"ל המנוח, והיא הוציאה אלבום מקסים שכולו שירים שכתב דויד גרוסמן.

למעשה הוא לא כתב את זה כשירים אלא כספר, כסיפור שיש בו מוסיקה שנקרא "נופל מחוץ לזמן". הוא כתב על הטרגדיה שלו, היא נזכרת בטרגדיה שלה, ודויד גרוסמן כותב על העטיפה: " 'נופל מחוץ לזמן' הוא סיפור בקולות. כשכתבתי אותו הרגשתי שהמילים הכתובות שבו צריכות להישמע גם בקול".

כלומר הוא כתב סיפור שהוא חשב או אולי קיווה שמישהו גם ישיר אותו, יגיד אותו, והיא עושה את זה בצורה קסומה דוקא בגלל שהיא שֵׁם לא מוכַּר, מאוד מפתיע לשמוע את הבגרות שלה, את הבשלות המוסיקלית, את העדינות, את הרגישות למילים.

פשוט אלבום קסום.

היא שיתפה פעולה עם כמה מוסיקאים כן מקצועיים כמו רן אביב ושלומי קינן ויועד ניר, אבל בסך הכל "נופל מחוץ לזמן" זה יצירה שלה. הילה כהן אלעזר. משהו שבטח ייזכרו בו הרבה בימי זיכרון וכולי אבל הוא מתאים לתמיד.